شناسه خبر : 6355
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 - 8:32 |

محدودیت هایی کرونایی چند درصد در ایلام موفقیت آمیز بوده است؟

استاندار ایلام گفت :میزان رعایت دستورالعمل ها در ادارات ۹۸ درصد، اصناف و بازاریان ۹۳ درصد، منع تردد مناطق قرمز و نارنجی ۹۲ درصد، منع تردد شبانه ۹۵ درصد موفقیت آمیز بوده است.
محدودیت هایی کرونایی چند درصد در ایلام موفقیت آمیز بوده است؟

به گزارش ایلام رسانه، قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام و رئیس ستاداستانی مبارزه باکرونا کرونا از موفقیت آمیز بودن اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند کرونا از اول اجرای طرح تا تاکنون خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه با همراهی خوب مردم و مسئولان محدودیت های جدید در حد قابل قبولی اجرایی شده و در عمل شاهد نتایج خوب آن در کاهش تعداد مبتلایان و فوتی‌ها استان هستیم.

وی در ادامه به تشریح اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند کرونا از اول تا بیستم آذرماه پرداخت و گفت: بر طبق گزارشات کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا میزان اجرای محدودیت های ابلاغی توسط ادارات و سازمان ها ۹۸ درصد بوده که در این میان به تخلفات صورت گرفته ۱۷ تذکر داده شده است.

وی در ادامه گفت: میزان اجرای محدودیت های ابلاغی در حوزه‌های تجاری، بازرگانی، خدماتی ۹۳ درصد بوده و در این راستا ۳۵۴ مورد پلمپ صورت گرفته است.

استاندار ایلام با عنوان این مطلب که در این ایام فعالیت مدارس بصورت مجازی و غیر حضوری بوده، گفت: این مصوبه نیز به خوبی اجرا شده است.

وی در خصوص میزان رعایت منع تردد در شهرهای قرمز و نارنجی گفت: بر اساس گزارش های اعلام شده محدودیت های این حوزه به میزان ۹۲ درصد اجرایی شده است و برای ۸۱۰ مورد تخلف صورت گرفته نیز اعمال قانون شده است.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا میزان رعایت مقررات منع ورود ساکنین شهرهای قرمز و نارنجی به دیگر شهرها را ۹۲ درصد اعلام کرد و گفت: در این زمینه نیز درخصوص ۸۱۸ مورد تخلف صورت گرفته اعمال قانون شده است.

وی میزان رعایت مقررات منع تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۱ شب تا ساعت ۴ صبح را ۹۵ درصد عنوان کرد و گفت: در این راستا ۲۹۶۰ مورد تخلف گزارش شده که در این زمینه نیز برخورد قانونی صورت گرفته است.

استاندار ایلام در پایان ضمن تقدیر تشکر از همراهی خوب مردم، اصناف و بازاریان، ادارات و همه عوامل درگیر در کار ستاد استانی کرونا به ویژه مجموعه عوامل نیروی انتظامی، امنیتی، بسیج، سپاه، دستگاه قضا و نظارتی، حوزه بهداشت و درمان، صدا و سیما، اصحاب رسانه و خبرنگاران و … بطور کلی تمامی دستگاه های درگیر در ستاد کرونا، گفت: حال که نتیجه رعایت دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و پای کار بودن مجموعه دستگاه های درگیر در ستاد کرونا تاثیر مثبت داشته است لازم است این روند همدلی و همراهی تا ریشه کنی بیماری کرونا ادامه یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.