شناسه خبر : 6451
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی تاریخ انتشار : 27 آذر 1399 - 9:51 |

احتساب سابقه سربازی با پرداخت ماهانه ۱۳۴ هزار تومان

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: بیمه‌شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که بر مبنای حداقل حقوق لیست ارسال می‌کنند می‌توانند با پرداخت ماهی ۱۳۴ هزار تومان و به صورت غیرحضوری دوران خدمت سربازی خود را به سوابق بیمه اضافه کنند.
احتساب سابقه سربازی با پرداخت ماهانه ۱۳۴ هزار تومان

سهیلا ملکشاهی در گفتگو با ایلام رسانه، اظهار کرد: با پرداخت احتساب دوران سربازی به عنوان سابقه بیمه‌شدگان دیگر نیازی به حضور شخص بیمه‌شده نیست و مخاطبان می‌توانند با بهره‌گیری از طرح ۳۰۷۰ و از هر نقطه ایران و در هر زمان با ورود به سامانه و احتساب دوران سربازی از طریق تبادل اطلاعات با سازمان نظام وظیفه و با داشتن  کارت پایان خدمت به صورت غیرحضوری اقدام نمایند.

وی در خصوص نحوه محاسبه احتساب دوران سربازی گفت: دوران سربازی بر اساس قانون تنها با پرداخت سهم بیمه‌شده به میزان ۷% و بر مبنای لیست ارسالی محاسبه می‌گردد.
وی تاکید کرد: اگر قرار بود بر مبنای ۳۰% احتساب سوابق سربازی محاسبه گردد، بیمه‌شده باید بیش از ۱۳ میلیون تومان پرداخت نماید که بر اساس قانون و از سوی دولت و سازمان تامین اجتماعی ۲۳% پرداخت می‌شود.
ملکشاهی  افزود: محاسبه احتساب سابقه دوران سربازی به میزان پرداختی لیست ارسالی از سوی کارفرما می‌باشد که اگر مبنای لیست ارسالی حداقلی بیمه‌شدگان را در نظر بگیریم، کل میزان پرداختی احتساب دوران سربازی ۳ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان می‌شود که این مبلغ در ۲۴ قسط قابل پرداخت می‌باشد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام  گفت: سقف محاسبه احتساب سابقه سربازی ۲۴ ماه می‌باشد.
وی اجرای طرح ۳۰۷۰ را تحولی بزرگ در سطح تامین اجتماعی و جامعه مخاطبان یاد کرد و گفت: پس از اجرای طرح ساماندهی سوابق، این طرح و در شرایط دشوار کرونایی می‌تواند منشا بسیاری از تحولات باشد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام  تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی در راستای بهبود کیفیت، سهولت و دسترسی و ارتقای خدمات بیمه‌ای و درمانی تا بهمن ماه سال جاری دوشنبه‌های هر هفته یک یا چند فرایند ارائه خدمات و در مجموع ۳۰ خدمت که به صورت کامل غیرحضوری شده است، رونمایی می‌نماید. پس از اجرای کامل این پروژه سالانه تا ۷۰ میلیون بار مراجعه حضوری به واحدهای اجرائی تامین اجتماعی کاسته خواهد شد.
روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.