شناسه خبر : 1225
  پرینتخانه » اجتماعی, اقتصادی, سیاسی تاریخ انتشار : 11 اسفند 1397 - 12:01 |
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق استان:

503 نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات اتاق ایلام

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق استان ایلام گفت : به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات اتاق، امانت‌داری می کنیم و اجازه نخواهیم داد خدشه ‎ ای به رای افراد وارد شود. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ایلام رسانه ، منطقه ایلام، «یاراله نصیری» در ابتدای شروع رای‌گیری انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان […]

 

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق استان ایلام گفت : به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات اتاق، امانت‌داری می کنیم و اجازه نخواهیم داد خدشه ‎ ای به رای افراد وارد شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ایلام رسانه ، منطقه ایلام، «یاراله نصیری» در ابتدای شروع رای‌گیری انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام و در جمع عوامل اجرایی و هیئت نظارت اظهار کرد: به حساسیت ها و دغدغه‌های پیرامون انتخابات تشکل‌های صنفی واقف هستیم و به عنوان اعضای هیئت نظارت امانت دار بوده و اجازه هیچگونه انحرافی نخواهیم داد.

وی اضافه کرد: همه افراد دینفع این انتخابات اطیمنان داشته باشند با هر رفتار و اقدامی که باعث شود خدشه‌ای به آرا و فرایند انتخابات وارد شود، برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد .

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام با اشاره به تعداد کاندیداها و همچنین الکترونیکی بودن فرایند اخذ آرا گفت: کاندیداهای هیات نمایندگان اتاق ایلام در چهار حوزه‌ی بازرگانی 10 نفر، صنعت 9 نفر، معدن 4 نفر، کشاورزی7 نفر و در مجموع 30 نفر هستند و از این تعداد، 15 نفر با رای اعضاء برای مدت 4 سال انتخاب می شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تعداد واجدین شرایط رای این دوره را 503 نفر اعلام و خاطر نشان کرد: زمان اخذ رای از ساعت 8 صبح آغاز شده و تا 6 بعدازظهر به صورت هماهنگ در سراسر کشور ادامه دارد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.