شناسه خبر : 5507
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی, فرهنگی و هنری تاریخ انتشار : 19 آبان 1399 - 12:59 |

خارج شدن روابط عمومی‌های استان از وضعیت ضعیف

استاندار ایلام گفت: ارزیابی شهریور ماه امسال نشان داد برای اولین بار طی ۶ ماه دوره ارزیابی، روابط عمومی‌های ‌استان ارتقا پیدا کرده‌اند.
خارج شدن روابط عمومی‌های استان از وضعیت ضعیف

 

به گزارش ایلام رسانه، «آیت قیصربیگی» از پایان ارزیابی عملکرد ماهیانه روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: سرانجام بعد از ۶ دوره از روند ارزیابی عملکرد ماهیانه روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان امروز شاهد ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها در استان ایلام هستیم.

وی در ادامه گفت: در حالیکه در ارزیابی فروردین ماه بیش از ۹۱ درصد روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و ۱۰۰ درصد روابط عمومی فرمانداری‌های استان در وضعیت بسیار ضعیف و ضعیف قرار داشتند بعد از گذشت ۶ ماه امروز شاهد خارج شدن ۱۰۰ درصدی روابط‌عمومی های استان از وضعیت بسیار ضعیف هستیم.

قیصربیگی در ادامه ارتقای جایگاه روابط عمومی‌های استان را نتیجه اثربخشی طرح ارزیابی عملکرد ماهانه استانداری بر اساس شاخص‌های بیست گانه عنوان کرد و گفت: این ارزیابی‌ها به دستور استاندار ایلام در یک سال پایانی کار دولت و به جهت ایجاد تحرک در روابط‌عمومی‌های استان در دستور کار اداره کل روابط عمومی استانداری ایلام قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه با تدوین شاخص‌های بیست گانه توسط افراد صاحب نظر کار ارزیابی عملکرد روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان از فروردین ماه سال جاری شروع شد و تا امروز ۶ دوره آن بصورت ماهیانه با ۳۶۰ ارزیابی در قالب ۵۰ دستگاه اجرایی و ۱۰ فرمانداری استان به پایان رسیده است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری ایلام در ادامه به تشریح روند ارزیابی دستگاه های اجرایی استان در شهریور ماه سال جاری پرداخت و گفت: این ارزیابی ها که بر اساس‌ شاخص های بیست گانه صورت پذیرفته، نشان می‌دهد در این ماه هیچ دستگاه اجرایی استان در وضعیت بسیار ضعیف قرار نداشته و تنها ۱۹ درصد در وضعیت ضعیف، ۴۷ درصد در وضعیت متوسط و ۳۲ درصد در وضعیت خوب و ۲ درصد نیز در وضعیت بسیار خوب قرار گرفته در حالیکه در ارزیابی فروردین ماه اولین دوره ۹۱ درصد روابط عمومی دستگاه های اجرایی در وضعیت بسیار ضعیف و ضعیف و تنها ۹ درصد در وضعیت متوسط قرار داشته است.

دبیر شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان ایلام گفت: در ارزیابی شهریور ماه برای اولین بار طی ۶ ماه گذشته روابط عمومی فرمانداری‌های استان بطور کامل از وضعیت بسیار ضعیف و ضعیف خارج شده و در وضعیت متوسط قرار گرفته است، در حالیکه در ارزیابی فروردین ماه اولین دوره ۱۰۰ درصد در وضعیت بسیار ضعیف و ضعیف قرار گرفته بود.

وی درباره نتایج ارزیابی روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری های استان در شهریور ماه گفت: در این ماه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با ۹۱ امتیاز (کسب امتیاز بسیار خوب برای اولین بار در استان) در رتبه اول، سازمان صمت و اداره کل بهزیستی با ۹۰ امتیاز مشترک رتبه دوم و اداره کل راه و شهرسازی نیز با ۸۵ امتیاز رتبه سوم و در حوزه فرمانداری نیز فرمانداری بدره با ۶۸ امتیاز رتبه اول، فرمانداری چرداول و دهلران مشترکا با ۶۲ امتیاز رتبه دوم و فرمانداری آبدانان با ۶۲ امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داده اند.

قیصربیگی از حمایت‌های خوب استاندار ایلام از مقوله روابط‌عمومی در استان تشکر کرد و گفت: امروز این نگاه خوب و مثبت در استان ضمن اینکه باعث ارتقای جایگاه روابط‌عمومی‌ها در بین مردم، ادارات و سازمان ها شده است می رود تا بعنوان یک الگوی ملی در سطح کشور اجرایی و باعث بهبود وضعیت روابط عمومی دولت در یک سال پایانی خود شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.