شناسه خبر : 4934
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی, فرهنگی و هنری تاریخ انتشار : 28 شهریور 1399 - 16:58 |

تلاش کمیسیون امنیت ملی مجلس برای افزایش حقوق و مزایای کارکنان نیروی انتظامی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعی که ما بارها در کمیسیون امنیت ملی مطرح کردیم این است که به کارکنان ناجا به لحاظ حقوق ، درآمد و مزایا باید توجه ویژه‌ای شود.
تلاش کمیسیون امنیت ملی مجلس برای افزایش حقوق و مزایای کارکنان نیروی انتظامی

به گزارش ایلام رسانه، دکتر سارا فلاحی دربازدید از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام اظهار کرد: در طرح مقابله با اراذل و اوباش ، نیروی انتظامی نباید به تنهایی زحمات را به دوش بکشد بلکه ما بایستی یک نگاه ساختاری و سیستمی داشته باشیم و تمام نهادها بسیج شوند تا ریشه این معضل در جامعه برچیده شود.
وی افزود: با اشتغال افزایی و مثبت کردن فضای روانی جامعه، میتوانیم کار نیروی انتظامی را برای رسیدگی به ماموریت های دیگر راحت تر کنیم.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد نیروی انتظامی تلاش های خوبی در راستای مقابله با اراذل و اوباش انجام داده است و با اجرای این طرح، فضای جامعه را برای هنجارشکنان ناامن کرده است و این قابل تقدیر است.

وی گفت: کار نیروی انتظامی کار بسیار سختی است و باید متناسب با کار سختشان امکانات را برای آنها تهیه کنید و به زیرساخت های عمرانی، سخت افزاری و نرم افزاری آنان توجه کنیم، مخصوصاً با توجه به رشد فضای مجازی و قدرت نمایی که اراذل و اوباش در این بستر انجام می‌دهند تمام امکانات را در اختیارشان قرار دهیم.

فلاحی یادآور شد: موضوعی که ما بارها در کمیسیون امنیت ملی مطرح کردیم این است که به کارکنان ناجا به لحاظ حقوق ، درآمد و مزایا باید توجه ویژه‌ای شود.

وی افزود: وقتی که انتظارات ویژه از یک نهاد داریم باید توجه ویژه‌ای به این نهاد مبذول شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تا کارکنان نیروی انتظامی در راستای معیشت و مزایا به آرامش روانی دست پیدا نکنند و از آنها انتظار داشته باشیم تمام مخاطرات را قبول و شرایط را نادیده بگیرند، یک موضوع غیرقابل قبول است هرچند که قابل تقدیر است که نیروی انتظامی علی‌رغم تمام مضیقه هایی که در آن گرفتار است، وظیفه خود را به خوبی و درستی انجام می‌دهد.

وی با قدردانی از فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: در سالهای گذشته غائله های مختلفی را با آرامش به پایان رساندیم و در آشوب هایی که در سایر استانها خطرات اساسی ایجاد شد ،پلیس استان به همراه سایر نهادهای امنیتی استان توانستند این موضوعات را به خوبی مدیریت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات مرکز مشاوره آرامش به فرماندهی انتظامی استان ایلام اشاره کرد و گفت: شرایطی که امروز در مرکز مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی استان ایلام دیدم و آمارهایی که ارائه شد و همچنین موضوعی که در جامعه قابل رویت است این است که مردم چون به نیروی انتظامی اعتماد دارند مشارکت می‌کنند و این میزان مشارکت قابل تقدیر و یک غنیمت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم زمانی اعتمادشان ارتقا پیدا می‌کند که مطالباتشان را یک نهادی به درستی انجام می‌دهد و بایستی این سرمایه اجتماعی را قدر بدانیم.

دکتر فلاحی در پایان گفت: امیدوارم روزی برسد که کارکنان نیروی انتظامی به لحاظ امکانات، اقتصاد، حقوق و مزایا ، دغدغه ای نداشته باشند و مسئولان نیز در راستای تبدیل وضعیت کارکنان عزم راسخی داشته باشند، تا دوستان با آرامش خاطر بیشتری به کارشان ادامه دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.